Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelne nagrywanie i streaming ekranu w najwyższej rozdzielczości

0
60

Nowoczesny program pozwalający na idealne nagrywanie to Action! Podczas jego projektowania autorzy skupili się na tym, by użytkownikom oferować wyłącznie to, co wyróżnia wysoka jakość. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, iż proponowana nagrywarka ekranu nie ma konkurencji. Z jego wykorzystaniem można nagrywać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można więc strumieniować oraz nagrać wszystko, co można oglądać i słyszeć na własnym komputerze. Program jest nieskomplikowany w obsługiwaniu, ze względu na to, że posiada wygodny oraz designerski interfejs z uwzględnionym menadżerem, pozwalającym na łatwą obsługę wszystkiego.

Wydajność i wygoda użytkowania to atuty, jakimi na pewno warto się sugerować. Dla korzystających, którzy zaopatrzą się w ten program do jakich zalicza się nagrywarka ekranu udostępniony jest też system Greenscreen!. Pozwala on na bezproblemowe wycięcie tła z nagrania.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też tryb nagrywania urządzeń, pozwalający przechwycić obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów a także tabletów. Można do dowolnego obrazu dodać logo, komentarz audio lub innego rodzaju element i mieć pewność, że wszystko będzie zapisane. Nowym wyborem jest też tryb nagrywania aplikacji. Do Action! przekona w dodatku to, że użytkownicy mogą nagrywać gry w jakości HD i mogą je ze sobą porównywać.

Autorskie opcje, jakie posiada wspomniany program wyznaczają najwyższe standardy produktywności dla programów nagrywających gry i pulpit Windows w czasie rzeczywistym. Live Streaming pozwoli na żywo nadawać wszystko, co dzieje się na monitorze komputera. Action! ma także dużo innych opcji, o jakich można dowiadywać się z witryny internetowej. Action! jako program gwarantujący profesjonalne nagrywanie oraz streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości przynosi pewność, że wszystko będzie prezentować się doskonale. Użytkownicy doceniają zwłaszcza bezpieczne nagrywanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply