Jak najlepiej dobrać tapetę do wnętrza domu

Wielu osobom tapety kojarzą się niezbyt dobrze – przykładowo z mało atrakcyjnymi wzorami sprzed kilkunastu lat. Lecz obecnie zupełnie inaczej to wygląda niż dawniej, zarówno jeśli chodzi o kolorystykę i wzory, jak również używane materiały do produkcji.

Wystarczy zresztą odwiedzić jakiś polecany tapeta mural kwiaty, aby przekonać się o tym osobiście. W sklepie takim można znaleźć kilkudziesięciu lub nawet kilkuset producentów tapet, a w ich katalogach całkiem pokaźną liczbę motywów oraz wzorów.

Motywów bardzo różnych, bardzo oryginalnych i ciekawych. W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskała tapeta mural dla dzieci. W odróżnieniu od klasycznych tapet murale to gotowe, całe obrazy, które optymalnie jest kupować dopasowane na wymiar. Tym sposobem bardzo ładnie się one prezentują, dając całemu wnętrzu wyjątkowy charakter. Kolejna z ciekawszych propozycja to tapeta imitacja betonu. Nowoczesne tapety z motywami cegły albo betonu świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach utrzymanych w rustykalnym stylu.

Dzięki głębokim, nasyconym barwom całość bardzo realistycznie wygląda, sporo osób na pierwszy rzut oka stwierdzi, że patrzy na ścianę wykonaną z naturalnych materiałów. Stylistycznych możliwości, jakie będzie miała tapeta na jedną ścianę jest dużo więcej. Co chwilę są oferowane nowe wzory i motywy, dzięki którym pomieszczenia zyskują nowe życie. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się ostatnio fototapety, na których nadrukować można dowolną fotografię czy grafikę.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Dbanie o rzęsy z odżywką

Długie rzęsy to kluczowa cecha kobiecości. Zdecydowanie najpiękniejsze nie są sztuczne rzęsy, ale naturalne. Jak dbać o nasze rzęsy? Jakie kosmetyki powinniśmy brać, aby poprawić ich kondycję, wydłużyć i podkręcić?…
Wyświetl post