Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Przeczytaj

0
87

Pracujesz w klinice lub prywatnym ośrodku, jesteś pielęgniarką lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do przewożenia chorych na leżąco? A może szukasz zwykłego wózka inwalidzkiego. Pomożemy Ci zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek zastanów się jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o nie regulowanej wysokości – ale czy naprawdę takiego szukasz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na wygodną pracę personelowi szpitalnemu ale stanowi też o wysokiej wygodzie dla chorego. Opiekun pracować będzie w idealnej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić pacjenta na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można zobaczyć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze płeć kobieca. Należy więc ten fakt wziąć pod uwagę.

Wybierając wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek do przewozenia chorych. Im większa nośność wózka – tym lepsza użytkowość wózka. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o powiększonym udźwigu produkowane są z bardziej solidnych profili metalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego lub aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: wózki do przewożenia chorych, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, szafki przyłóżkowe, hol tery, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na całkowitą albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply