Park Umag oraz kemping Lanterna w Chorwacji – wynajem kampera daje wiele możliwości na turystykę

Mówiąc o wczasach, trudno przedstawić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Imponujące wybrzeże, a razem z nim Park Umag, czyli wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, warto nadmienić, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, który został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – uwielbiają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie ogromną popularnością radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bez wątpienia wzbudza wiele emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem dużo wrażeń. Oczywiście w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są identycznie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, atrakcyjna pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, ponieważ właśnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali około dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag i Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością bardzo czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. To oczywiście ona od dawien dawna przyciąga turystów niemal z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele różnych basenów. Są one ofiarowane również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi bądź też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą można się pobawić w dyskotece. Z racji rozmaitych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród turystów z wielu krajów, w rozmaitym wieku. Doskonały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też nienaganny sposób na szaleństwa z paczką znajomych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Dbanie o rzęsy z odżywką

Długie rzęsy to kluczowa cecha kobiecości. Zdecydowanie najpiękniejsze nie są sztuczne rzęsy, ale naturalne. Jak dbać o nasze rzęsy? Jakie kosmetyki powinniśmy brać, aby poprawić ich kondycję, wydłużyć i podkręcić?…
Wyświetl post