Szkolenie pieska – jak nauczyć pieska czegokolwiek praktycznego?

Czy pragniesz nauczyć własnego psa włączać włącznik światła? A może to nowa sztuczka, aby zaimponować komuś? Cóż w tym artykule dowiesz się jak to zrobić za pomocą wyjątkowej metody szkolenia, jaka jest niezwykle bezproblemowa do zrozumienia i do zrealizowania. Masz prawo nauczyć się tej metody szkolenia psów, nawet jeżeli jesteś kompletnym nowicjuszem w szkoleniu psów.

Pierwszorzędny i szybki sposób aby nauczyć psa kilku sztuczek to szkolenia zatrzaskowe – Psie Przedszkole. Sposób jest niezwykle przyjazny oraz każdy pies ma okazję go zrozumieć, dosyć szybko. To co trzeba zrobić, to drobny przełącznik. Potem musisz mieć przy sobie jakiś zatrzask lub coś na czym można kliknąć. Potrzebna będzie też nagroda taka Jak jedzenie.

Dzisiaj wyjaśnię w prosty sposób proces kształtowania pierwszego celu dla Twojego czworonoga. Przed umieszczeniem budynku docelowego na podłodze, upewnij się, iż masz kliknięcie i smakołyki przygotowane i pies będzie pewnie zgadzał się na to co dla niego masz zaproponowane, bo jest to najlepsza okazja, żeby pozyskać odrobinę przyjemności. Dzisiaj można rozpocząć oraz gdy wciśnie światło niech natychmiast zrobi to po kliknięciu oraz daj mu jakieś smakołyki.

Powinieneś klikać na każde takie zachowanie, poruszając głową w kierunku odpowiednim do działania. Ważne jest, żeby klikać nieraz na początku czy też jeżeli pies jest nowy w tym temacie. Kiedy coś zrobi poprawnie należy chwalić go za pomocą jednego słowa – rodzaju wyśmienity piesek. Kto jeszcze pragnie żeby jego pies dobrze zachowywał się blisko ludzi i innych psów? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi ja to czytaj informacje w sieci internetowej oraz na pewno dostaniesz mnóstwo porządnych wskazówek.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Dbanie o rzęsy z odżywką

Długie rzęsy to kluczowa cecha kobiecości. Zdecydowanie najpiękniejsze nie są sztuczne rzęsy, ale naturalne. Jak dbać o nasze rzęsy? Jakie kosmetyki powinniśmy brać, aby poprawić ich kondycję, wydłużyć i podkręcić?…
Wyświetl post