Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna depilacja z użyciem laseru zrobiona w salonie urody Mona Lisa

0
110

Profesjonalna depilacja z użyciem laseru zrobiona w klinice urody Mona Lisa pozwala na szybkie oraz nie wywołujące bólu pozbycie się niechcianego owłosienia. Jest to umożliwione, bo do zabiegu wykorzystany jest innowacyjny laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest maksymalnie bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia szybką redukcję niepotrzebnego owłosienia, a także utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Ze względu na to, iż moc lasera jest spora, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo skuteczna.

Precyzyjność depilacji jest efektem tego, że okres trwania impulsu jest wydłużony. Wydepilowana powierzchnia skóry jest szybko schłodzona, na co ma wpływ specjalnie zastosowany system ochładzania ChillTip. Natomiast, za szybkie wykonanie zabiegu będzie odpowiadać autorski system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Zabiegi przeprowadza doświadczony zespół, a więc klientki oraz pacjenci, jacy z nich korzystają nie mają podstawy do przejmowania się, że coś byłoby zrobione nieprawidłowo. Na stronie salonu podany jest cennik.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane takie części ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, czy kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu po części pochłaniane przez strukturę mieszków włosowych, jakie zawierają grupę pigmentów. Przemiana takiego światła w ciepło doprowadza do zniszczenia części włosów odpowiedzialnych za ich wzrost. To z kolei jest w stanie zniszczyć mieszki włosowe i może doprowadzić do stałej utraty owłosienia. Przed depilacją klienci poinformowani są o wskazaniach i ograniczeniach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply