Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odmładzanie – czy warto wybrać się do gabinetu urody?

1
46

Metodę mezoterapeutyczną wykoncypowano w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednak rozpropagowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat następnie. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, stosowana jest w celach uzdrawiających, profilaktycznych oraz najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Polega ona na dostarczeniu skórze mieszaniny składników odżywczych i stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu szereg zastrzyków śródskórnych za wsparciem bardzo cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest entuzjastycznie przez osoby potrzebujące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją cerę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie wymaga hospitalizacji, ani ogólnego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w takim razie za terapię bezpieczną oraz bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu konieczne jest jednak poddanie się cyklowi zabiegów, jakiego intensywność wyznacza lekarz. Jakim sposobem na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi bądź stymulującymi oznacza typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia będzie zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Jednakże pacjenci z niskim progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy zacznie on funkcjonować substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w bardzo cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 comment

Leave a reply