Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kurort dla turystów robiący doskonałe wrażenie na osobach, które na urlop wyjeżdżają do Chorwacj

0
70

Zachwycająca znajdująca się w Chorwacji wyspa z delfinami to w rzeczy samej Mali Losinj. Przyjęto, że na takiej wyspie zadomowiło się około 150 delfinów. Nad wyraz często będą pływać blisko tafli wody, wykonując widowiskowe skoki. To właśnie z tego powodu też spotkanie delfina jest tym, czego nie można zapomnieć. Delfiny to wręcz znak rozpoznawczy Losinj. W porze letniej przybywając do miasta można się także świetnie wybawić na przeróżnych eventach. Mają miejsce one prawie każdego dnia lub są cykliczne i bez wątpienia na nudę przyjezdni nie mogą na tej chorwackiej wyspie narzekać. Więcej wiadomości da się odszukać na witrynie internetowej https://www.vecernji.hr/lifestyle/suprotnosti-koje-privlace-1005341

W porze wieczorowej można się wybawić na tarasach lub w dyskotekach. Znajdują się tu w dużej liczbie puby i dyskoteki, a te osoby, które lubią bawienie się do białego rana bez wątpienia powinny odwiedzać miejsca takie jak: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, czy Sarjy pub. Warto przeczytać wiadomości o tej wyspie w Internecie i nabrać przekonania, że jest to miejsce warte zauważenia. Postów w tym temacie nie zabraknie i można się sporo doinformować.

Jeżeli ktoś preferuje podróże po Chorwacji to ta wyspa go zachwyci. Mali Lošinj to piękne miasto – wyspa. W przeszłości było miastem portowym, jak sporo innych miasteczek chorwackich. Aktualnie w porze letniej można tu spotkać wiele ludzi, łodzie, jachty, statki, knajpki oraz nacieszyć krajobrazami i atrakcjami. Warto wybierać się na spacer promenadą. Miasteczko jest doceniane za piękną przyrodę oraz niemało obiektów zabytkowych.

Zaleca się oglądać: wille austriackiej arystokratycznej familii, kościół świętego Marcina wybudowany w 1450 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata z 1858 roku, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku wraz z fontanną z 2 delfinami wyrzeźbionymi w kamieniu dla wspomnienia dopłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko w 1960 roku. Doskonałe wrażenie robi pachnący ogród ziół. Mali Losinj jest miastem wartym uwagi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply