Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są główne etapy tworzenia internetowej strony

0
68

Nawet najprostsza internetowa strona wymagać będzie odpowiedniego rozplanowania, wykonania a potem uruchomienia. Z tego też powodu jeżeli ktoś chce taką zrobić dla swojej firmy, to powinien wiedzieć, z czego cały proces będzie się składał. Przede wszystkim trzeba poszukać kogoś, kto zajmie się wszystkimi pracami. Zrobić to można przy wykorzystaniu wyszukiwarki, po podaniu w niej słów strona www dostanie się listę linków do przejrzenia. Tworzenie strony rozpocząć należy od szczegółowego określenia swoich oczekiwań i potrzeb.

W oparciu o te informacje będzie do przygotowania ogólny zarys nowego serwisu wraz z ustaleniem funkcjonalności. Na takim etapie ustala się też zakres niezbędnych prac jakie trzeba wykonać oraz koszty, jakie będą się z tym wiązać. Jeżeli podejmie się decyzję o kontynuacji prac, to trzeba ustalenia spisać dokładnie, umowa określająca zakres prac, termin oraz cenę to kluczowa sprawa jakiej nie należy pomijać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do realizacji prac.

Z jednej strony do przygotowania będzie oprawa graficzna, a z drugiej programiści zaczną opracowywać wszystkie potrzebne funkcje oraz wstępnie wszystko konfigurować. Etap ten trwa dopóki wszystko nie zostanie w pełni gotowe, ale też dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wówczas planować można uruchomienie strony i udostępnienie jej w sieci. W wielu przypadkach na tym współpraca nie będzie się kończyć, bo strona będzie rozwijana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply