Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wieloaspektowe przygotowanie szkoleń www przez PLATINUM MEDIA

0
61

Wiadomości dla osób które chcą przygotować szkolenie wirtualne współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na stronie www. Ponadto eksperci chętnie się nimi podzielą, gdy ktoś się z nimi kontaktuje. Webinary mogą mieć charakter edukacyjny, informujący lub promocyjny. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem nowocześnie przygotowanej platformy. Cała organizacja webinarów odbywa się przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Eksperci zajmują się reklamy eventu w sieci, w sposób maksymalnie dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do działań w mediach społecznościowych, co teraz jest na topie. Sposób reklamowania będzie zawsze przystosowany do spodziewanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo funkcjonalności. Dlatego organizacja spotkań online jest spersonalizowana.

Wystarczy się zalogować i otworzyć pokój spotkań, a potem skorzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co nie bez znaczenia, każdy z webinarów można zapisywać i odtworzyć stricte wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to między innymi dobre dla osób, jakie w danym czasie nie mogą wziąć udziału w webinarze. Pracownicy z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, by konkretny event był świetnie odbierany i posłużył promowaniu działalności zleceniodawcy. Marka dysponuje własną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply