Wiadomości dla osób interesujących się dzierżawą swojej działki pod myjnię bezdotykową

Stuprocentowe doposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst wskazuje, że marka ta jest rzetelna oraz zrealizuje oferowane świadczenia wszechstronnie. Sprzęty dodatkowe zwiększają wartość koszyka zakupowego klientów Redconst, co dla zarządcy takiej unowocześnionej myjni jest jeszcze bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest sprzętem całorocznym, uodpornionym na działanie czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich design. Zastosowany w nim preparat gwarantuje wysoki połysk, jak i zagwarantuje ochronę przed wpływem wody i kurzu. Można także zamawiać oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Jednym z będących na dodatkowym wyposażeniu sprzętów jest też suszarka samoobsługowa, pozwalająca na szybkie i dokładne zdmuchnięcie wody z poszczególnych części samochodowych. Jest ona otwarta od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo użytecznych zalicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Unowocześnioone urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Uzupełnieniem wyposażenia może być też dystrybutor zapachów, pozwalający na sprawne dostarczanie jednego z trzech zapachów do kabiny. Zamówione są także trzepaczki do dywaników a także urządzenie combo, posiadające w jednej konstrukcji parę wyjść. Cały katalog dostępny jest na witrynie www. Co więcej, płyta oraz wiata będą zbudowane w sposób indywidualny pod kątem liczby systemów myjących oraz stanowisk.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić

Dbanie o rzęsy z odżywką

Długie rzęsy to kluczowa cecha kobiecości. Zdecydowanie najpiękniejsze nie są sztuczne rzęsy, ale naturalne. Jak dbać o nasze rzęsy? Jakie kosmetyki powinniśmy brać, aby poprawić ich kondycję, wydłużyć i podkręcić?…
Wyświetl post