Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Waga psychoterapii w odtruwaniu alkoholowym oraz odwyku

1
60

Jednym z w najwyższym stopniu spektakularnych opracowań dotyczących leczenia uzależnień jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść można do wszystkich uzależnień, z jakimi tylko można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem rozpatrującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się też wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Należałoby tu dorzucić, że miał już wówczas na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przyczyniło się do jego globalnego rozgłosu. Swą książkę Prosta metoda, jak efektywnie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, że przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie znaczący fakt, a mianowicie, że kłopot choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi wykształconych, piastujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-w jaki sposób się potocznie sądzi-osoby z marginesu cywilnego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, jaka ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, w jaki sposób się powszechnie twierdzi (a głównie w jaki sposób uważają osoby uzależnione). Pisarz w poradniku koncentruje się po największej części na obalaniu stereotypów powiązanych z alkoholem, zwłaszcza uwidoczniając nonsens łączenia go z atrybutem dobrej zabawy i towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 comments

Leave a reply