Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Pracowałeś w Holandii? Przetestuj zwrot podatku

0
51

Za pracę za granicą wolno otrzymać zwrot nadpłaty podatku opłacalnego. Pracownicy, jacy byli zatrudnieni zgodnie z prawem mogą sami postarać się o jego odzyskanie bądź też zwrócić się o wsparcie do firmy, która zrobi to za nich. Procedura odzyskiwania podatku ma prawo trwać od trzech miesięcy do około pół roku. Czas wyczekiwania zależy od procedury w danym kraju i od słusznego przygotowania przydatnej dokumentacji.

Atut zwrotu podatków uzależniona jest z kolei od ustalonej kwoty wolnej od podatku, jaka dla każdego kraju jest inna – zobacz zwrot podatku holandia. Niezbędnym detalem przeprowadzenia pełnej procedury jest posiadanie specyfikacji od pracodawcy, która weryfikowałaby nawiązany stosunek pracy.

Odpowiada ona naszemu formularzowi PIT, który dostajemy od pracodawców na początku nowego roku rozliczeniowego. Na polskim rynku funkcjonuje wiele firm oferujących pomoc przy uzyskaniu zwrotu podatku za pracę za granicą. Pobierają one prowizję od zdobytej kwoty. Wybierając jednak kompetentną firmę, mamy gwarancję, iż cała procedura przebiegnie sprawniej, a my zaoszczędzimy kosztowny czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply