Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta dla klientów zainteresowanych poszerzaniem swoich umiejętności językowych

0
90

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova wystosowała obszerną propozycję szkoleń językowych. Udostępnione zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, wobec czego nie trzeba się bać, iż nie będą miały atrakcyjnej formy. Dla przykładu, będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż zajęcia będą odbywały się z dużym akcentem na mówienie, co pozwoli na lepsze przyswojenie wiedzy.

Obszar wszystkich zajęć będzie też indywidualnie przystosowany do wymagań kursantów. Poza szkoleniami takimi jak polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można też liczyć na opcję korzystania z propozycji robienia tłumaczeń oraz przeprowadzanie audytów językowych. Szczegóły dla każdej współpracy wyznaczane są indywidualnie. Kompleksowa obsługa lingwistyczna zrealizowana może zostać dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Zajęcia mogą odbywać się w trybie internetowym, jak i stacjonarnym.

Zależnie od oczekiwań osób zapisujących się na kursy, można zapisać się na język ogólny, jak i specjalistyczny. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, czy inny język, zajęcia i audyty będą przygotowane na imponującym poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English a także LanguageCert oraz posiada licencję MEN do przeprowadzenia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można spodziewać się, iż szkolenia językowe Warszawa wyraźnie podniosą do tej pory wykazywane kompetencje językowe.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply