Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niedrogie noclegi nad naszym morzem po sezonie letnim

0
61

Nie każdego z nas stać na drogi hotel. Szczególnie w sezonie letnim, inaczej w miesiącach począwszy od połowy czerwca a skończywszy w drugiej połowie sierpnia, kiedy to hotele są najdroższe dla turystów. Można skorzystać z promocji, atrakcyjnych pakietów wypoczynkowych, lecz to ciągle są oferty dla ludzi z trochę bardziej zasobnymi portfelami.

Wobec tego także w okresie letnim najogromniejszą furorę robią noclegi niedaleko morza w prywatnych kwaterach – przekonaj się pokoje Łeba. Jeśli hotel kosztuje zwykle trzysta pięćdziesiąt złotych za dobę, to kwaterę o niższym standardzie, ale w równie atrakcyjnym miejscu, jesteśmy w stanie mieć nawet za dwadzieścia złotych. Jeśli do tego doliczyć wyżywienie, nieraz proponowane razem z pobytem, możemy bawić się nad samym morzem praktycznie za darmo a już z pewnością za ułamek tej ceny, jaką musielibyśmy zapłacić pragnąc przebywać w gustownym hotelu.

Wiadomości o trafnych gospodarzach rozchodzą się najczęściej pocztą pantoflową. Znajomi byli, więc polecają innym w największym stopniu atrakcyjne miejsca. To kłopotliwe bywa więc tak, iż optymalne kwatery są niemalże cały sezon już zajęte i mała jest szansa aby się do nich dostać. Zostaje w następstwie tego pytać wśród znajomych którzy już byli oraz rezerwować sobie wcześniej.

Utarło się twierdzenie, iż noclegi czy to w hotelach lub w prywatnych kwaterach położonych najprzyzwoiciej, bowiem tuż przy morzu, muszą sporo kosztować. Dużo w tym prawdy, jednakowoż to wszystko zależy jeszcze od tego, gdzie tego noclegu wypatrujemy. Jeśli wyjeżdżamy do znanego oraz kosztownego kurortu, na przykład do Międzyzdrojów, to powinniśmy liczyć się z tym że w takim miejscu nasz portfel skurczy się znacznie prędzej niż na przykład wtenczas, gdy zdecydujemy się na noclegi Władysławowo niedaleko morza w innej, mniejszej miejscowości. Wróćmy jeszcze na chwilę do Międzyzdrojów i porównajmy cennik. Ryba ze smażalni, czy sądzicie iż wszędzie kosztuje tyle samo?

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply