Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ledowe żarówki do samochodów – dlaczego warto?

1
119

Dziś na polskim rynku jest osiągalnych dużo żarówek samochodowych. Jak najbardziej każdy kierowca wie, że są one niebezużyteczne do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Wielu z nich zmienia więc bez ustanku oświetlenie na takie, jakie jego zdaniem wydaje się lepsze. Zmiany wiążą się nieraz z wydatkiem nadwyżek pieniężnych. Jednakże wypada pamiętać, iż nie zawsze to co jest droższe można uznać za lepsze. Niektóre artykuły z tak oznaczanej wyższej półki wielokrotnie mają słabą jakość.

Takie żarówki samochodowe w wielu przypadkach prędzej się przepalają, a ich żywotność jest krótsza od tych o niższej cenie. Taka jakość powoduje przyczynienie się nawet do wypadku. Poprawne oświetlenie jest w następstwie tego wymagane do bezpiecznej jazdy. Badania wykazują, że im starszy jest kierowca pojazdu, tym znacznie więcej światła on potrzebuje dla właściwej widoczności kosztowny.

Również kierowcy w wieku po 50 roku życia powodują dwa, a nawet trzy razy więcej wypadków drogowych aniżeli Ci o połowę młodsi. Jedyną przetestowana poradą jest używanie towarów przetestowanych marek, które spełniają wszystkie normy ich użytkowania. Przy kupnie żarówki od światła samochodowego trzeba się poważnie zastanowić nad ich wyborem – pomoc znajdziesz na LED H7. Dziś występuje ich tyle na rynku, iż warto wpaść w sidła konsumpcjonizmu oraz wybrać nie tę żarówkę co trzeba. Należy przyznać, że istotnym krokiem przy kupowaniu porządnego światła do stworzonego przez nas auta jest wybór wypróbowanej marki. Zapewnia to chociaż długą żywotność żarówki. Żarówki są podzielone na różne rodzaje. Z reguły są oznaczane literką „H”, przy jakiej widnieje określona cyfra. To ona oczywiście ma sugerować cechy danej żarówki.

Oczywiście są one ustandaryzowane, w związku z tym kierowca nie jest narażony na jakąkolwiek pomyłkę. Tak więc żarówki samochodowe H1 mają jeden żarnik oraz obsługuje światła mijania czy też drogowe. Jej wydajność z reguły wynosi około 1550 lumenów, a jej żywotność to od 300 do 500 godzin. Natomiast produkowana żarówka H1 o zwiększonej wydajności, nawet do 50 %, skraca to kłopotliwe jej żywotność niemal o połowę. Warto więc się zastanowić przed wyborem takowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 comments

Leave a reply