Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie rozwiązania mają osoby niepełnosprawne w kierowaniu autami

0
28

Urządzenia firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają na dopasowanie pojazdu do osobistych wymagań i potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Pozwala to na wygodne i bezpieczne kierowanie autami, co przekłada się na znaczne zwiększenie niezależności osób które mają problemy ruchowe. Wśród sporej oferty wyrobów tej firmy dużym zainteresowaniem się cieszy ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. To urządzenie pozwala za pomocą rąk jednocześnie sterować hamulcem oraz gazem pojazdu, jest to realizowane w bardzo intuicyjny i prosty sposób.

Dzięki temu kierujące osoby mają pełnię kontroli nad autem nawet przy wystąpieniu nieprzewidzianych drogowych sytuacji. W ofercie firmy znajduje się parę modeli tego mechanizmu, które się od siebie różnią sterowaniem. W niektórych z nich aby dodać gazu należy pokręcić dźwignią zgodnie ze wskazówkami zegara, a w niektórych trzeba ją pociągnąć. Poza tym niektóre modele mogą być wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zagwarantowania stuprocentowej kontroli nad jazdą samochodu przy pomocy zamontowanego urządzenia, jak również zmniejszenia ryzyka uszkodzeń ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply