Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekskluzywne apartamenty pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT

1
56

Nowoczesne domy na wodzie oferuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające domy są przystosowane do wymagań osób, które chcą je kupić. Kiedy ktokolwiek ceni nietuzinkowość, wolność, a także spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie spełni jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim apartamencie to 21 m2. Dom ma trzy tarasy.

Kupujący mają do dyspozycji innowacyjne, zgodne pod kątem designu, jak i praktyczne wnętrza. Architekci wnętrz, którzy się tym zajmują wezmą pod uwagę wszystkie szczegóły, jakie stricte mają przełożenie w tym, że pływający dom spełni wszystkie wymagania. W domu ulokowana jest komfortowa łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest całkowicie oszklony oraz wydzielony w nim jest użyteczny oraz w pełni wyposażony aneks z kuchnią. W domu można znaleźć także dwie oddzielne sypialnie, a w salonie jest możliwa do rozłożenia kanapa. Przestronny taras ma 30 m2.

Na samej górze znajdują się bariery. Trzeba w takim razie przyznać że apartament ten prezentuje się świetnie. Domy na wodzie od wskazanej firmy są także samowystarczalne. Mają wewnętrzną kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można również w dowolny sposób podłączyć w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody oraz do prądu. Każdy, kto chciałby się stać właścicielem tego luksusowego domu ma taką sposobność. Zwłaszcza zostało to cenione w czasie koronawirusa. To również świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą rezerwować pokoju w zatłoczonych hotelach.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

1 comments

Leave a reply