Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

0
59

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym wpływem promieniowania IR oraz ultrafioletowego, jakie jest emitowane przez łuk spawalniczy. Spora redukcja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza oraz podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a znajdują się blisko stanowiska spawalniczego. Proponowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmocnione na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane oraz zespolone termicznie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, jakie służą do zawieszenia zasłon na hakach stalowych. Klienci mogą dobierać produkty z katalogu lub mają możliwość zdecydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty te spełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki typ folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można tego znacznika usuwać albo zmieniać. Oznakowanie składa się z numeru normy, nazwy producenta, dystrybutora lub importera oraz daty wyprodukowania. W taki sposób oznaczona kotara spawalnicza posiada gwarancję użyteczności w trakcie spawania. Na stronie producenta można znaleźć użyteczne rady związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply