Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Attuario: prowadzone profesjonalnie biuro aktuarialno – finansowe, prowadzone według nowatorskich zasad

0
36

Attuario to profesjonalne biuro aktuarialno – finansowe, zarządzane nowocześnie. Jest ono reprezentowane przez licencjonowanych aktuariuszy, z dużym bagażem doświadczenia zawodowego w swojej branży. W efekcie, każdy zleceniodawca ma zapewniony bezzwłoczny, prosty oraz zrobiony w komfortowych okolicznościach proces wyceny finansowej oraz aktuarialnej. Ze względu na poczucie komfortu zleceniodawców, wszystko przebiega zdalnie.

Nie jest istotne, gdzie klient prowadzi działalność, bo wycena firmy przeprowadzona dla niego będzie w formie zdalnej, w krótkim czasie. Na wszystkich etapach wyliczania można spodziewać się merytorycznych rad po stronie pracowników biura. Aktuarialny zakres funkcjonowania przedsiębiorstwa opiera się na wycenianiu rezerw na świadczenia pracownicze. W tym przypadku wycena finansowa może odnosić się do firm ubezpieczeniowych. W obszarze następnym, pieniężnym wycena natomiast dotyczy: przedsiębiorstw, marki i znaku towarowego, jak i utworzenia analiz składowych PPK. Może to być także wycena zasobów pieniężnych w skorygowanej kwocie nabywania.

Obsługa w Attuario przystosowana jest do oczekiwań klientów, czyli mają świadomość oni, że może przynieść im ona sporo korzyści. Na koniec każdy zleceniodawca otrzymuje wieloaspektowy raport aktuarialny, w którym wszystkie dane zostały sprawdzone. Kiedy zleceniodawca tego wymaga, to może także oczekiwać na indywidualne porady. W efekcie będzie dobrze orientować się w tym, jak zarządzać każdego dnia swoim przedsiębiorstwem. Kalkulacja usługi jest otwarta, zależnie od tego, czego wymaga dany przedsiębiorca.

Dla zleceniodawców mogą być wystosowane wyceny: rezerw na świadczenia pracownicze, przedsiębiorstw, zasobów na koszty z tytułu napraw gwarancyjnych, narzędzi finansowych w skorygowanej kwocie nabycia, marki i znaku towarowego, know – how. Specjaliści mogą także zająć się opracowaniem modelu finansowania dla potrzeb różnych biznesplanów.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply