Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Magazynowe kurtyny – czym są i jakie mają zastosowanie

0
19

Zaplanowanie powierzchni magazynowej, hali produkcyjnej czy sklepowej tak, aby dało się z nich korzystać wygodnie, wymaga użycia paru interesujących rozwiązań. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, jakie od dawna cieszą się dużą popularnością i świetnie się sprawdzają w takich zadaniach. Tego typu kurtyny są najczęściej robione z pasków foliowych o różnej szerokości.

Przeważnie taka folia jest gruba i solidna, z tego też powodu bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez długi okres czasu. Takie paski w zależności od miejsca zamontowania mieć mogą między kilka a kilkanaście centymetrów, a zasłaniać mogą nawet kilkumetrowe otwory. Przeważnie są one przyczepione do górnej części takiego otworu, lecz spotkać też można przesuwne wersje. Wówczas paski są montowane w specjalnej ramce, którą w razie potrzeby można odsunąć i całkowicie otworzyć otwór.

Najczęściej są spotykane w przezroczystej wersji, ale w razie potrzeby nie będzie problemu aby znaleźć w sprzedaży inne barwy. Główną zaletą tego typu kurtyn jest skuteczne, a równocześnie praktyczne zabezpieczenie bram czy drzwi. Zwisające paski będą na siebie nachodzić, przez co ochraniają środek przed wiatrem, niską temperaturą czy pyłem i kurzem. Bez żadnych problemów można przez nie przejeżdżać czy przechodzić, i po tym wracają same do swojej pierwotnej pozycji. Ta metoda jest zresztą bardziej wszechstronnie wykorzystywana. Można przy jej pomocy wyznaczyć przykładowo miejsca pracy, osłaniać maszyny czy dzielić pomieszczenia na mniejsze.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply