Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Ekspresy Jura – dlaczego cieszą się taką popularnością wśród wielbicieli kawy

0
67

Każdy kto lubi dobrą kawę wie, jak ważny jest solidny ekspres do jej parzenia. Ekspresy oferowane w sprzedaży są bardzo zróżnicowane. Tanie i proste egzemplarze można już kupić za trzysta czy czterysta złotych, ale nie należy się po nich spodziewać jakiś cudów. Droższe urządzenia to także gwarancja lepszej jakości wykonania, odpowiednie trwałości i smaczniejszej kawy, ale za nie należy zapłacić od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy. Są jednak producenci, którzy mają w swojej ofercie urządzenia świetne jakościowo w przystępnych cenach, i do takich na pewno zaliczyć można Jurę.

Ekspresy Jura to prawie stuletnia historia, bowiem firma ta istnieje już od 1931 roku. Od samego początku nastawiona jest wyłącznie na ekspresy do kawy, dlatego też wie naprawdę dużo w temacie zaparzania tego wspaniałego napoju. Każdy Ekspres Jura to innowacyjne rozwiązania, które zapewniają niepowtarzalne doznania smakowe. Jedno z takich rozwiązań to młynek Aroma. Wyprodukowany z bardzo twardej stali świetnie sobie radzi nawet z mocno wypalonym ziarnem, rozdrabniając je na małe części. Oprócz tego użytkownicy mają wpływ na grubość mielenia, a co za tym idzie również smak napoju.

Następnym pomysłem, jaki posiada ekspres Jura e8 jest technologia impulsowego parzenia. Dzięki niej uzyskać można dużą intensywność aromatu przy małych kawach. Bardzo duże znaczenie dla końcowego smaku będzie miała jakość używanej wody, i tutaj także ekspres Jura ENA ma coś ciekawego. Do jej oczyszczania wykorzystane zostały specjalnie zaprojektowane filtry, dzięki użyciu których nie ma potrzeby odkamieniania sprzętu. Rzecz jasna pamiętano również o stronie wizualnej, a pod tym względem ekspresy Jura naprawdę dobrze się prezentują.

Doświadczony zespół projektantów czuwa nieustannie nad tym, aby każdy z modeli wyglądał stylowo i nowocześnie. I faktycznie tak jest, bo wszystkie urządzenia tej firmy pozytywnie się wyróżniają wśród swojej konkurencji. Rzecz jasna są również niezawodne, trwałe i łatwe w codziennej obsłudze, oraz co najważniejsze, potrafią robić naprawdę smaczną kawę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a reply